Ahoj všetci, toto je Harry u Zondera! Som jedným zo zakladateľov tohto podniku založeného na cestovnom ruchu a rád by som sa s vami podelil o to, o čom je Zonder a tento denník prieskumníka.

Pre tých z vás, ktorí nevedia, čo robíme, je to aplikácia pre smartfóny, ktorá priraďuje vašu polohu k súradniciam rôznych atrakcií a dokumentuje vaše návštevy a udeľuje vám body a úrovne. Budeme mať aj množstvo rôznych herných a spoločenských funkcií, vrátane úspechov získavania odznakov a možnosti zdieľať navštívené miesta so svojimi priateľmi.

Zonder je zážitok pre moderných prieskumníkov, ľudí, ktorí radi poznávajú. V našom kontexte znamená „prieskum“ hľadanie nových skúseností a ísť na miesta, na ktoré ste nikdy predtým nešli. Nemá to nič spoločné s tým, kam chodia iní ľudia; prieskum je len o prežívaní vecí pre seba.

Pri nábore môjho tímu Zonder bolo jedným z kritérií cestovné záujmy a ambície kandidátov. Chceme, aby náš jedinečný cestovný zážitok robili cestujúci, ktorí sú nadšení z našej misie. S potešením môžem povedať, že sme zhromaždili úžasnú skupinu ľudí z rôznych prostredí a skúseností, so spoločnou láskou ísť von a vidieť svet. Osobne milujem cestovanie, sólo aj s priateľmi. Preto som založil Zondera.

Pražský hrad, Praha, CZ - október 2016

S protokolom nášho prieskumníka plánujeme poskytnúť vynikajúci prehľad nielen o našom procese vývoja, ale aj o skúsenostiach nášho tímu. Pripravte sa na vyváženú stravu na čítanie pozostávajúcu z nasledujúcich typov článkov (a oveľa viac):

  1. Životnosť a skúsenosti pri spustení
  2. Budúce funkcie vo vývoji
  3. Nové vydania aktualizácií
  4. Cestovné a osobné skúsenosti

Budeme mať príspevky nielen od seba a od Adama, ale aj od ostatných členov nášho tímu v disciplínach od programovania po umenie až po predaj. Keď sa budete riadiť našim blogom a prehľadmi, začnete sa s našimi členmi lepšie spoznať.

Aktuálna prihlasovacia obrazovka - 15. marca 2018

Aby sme vám chlapci poskytli prvú vývojovú aktualizáciu: Sme stále vo fáze pred alfou Zondera. Hlavný vývoj aplikácií prebieha už približne 4 mesiace a niektoré obrazovky začínajú vyzerať dobre. Testujeme Zonder v našom tíme a hľadáme vylepšenia v oblasti estetiky, použiteľnosti a funkcií. Zatiaľ nemáme žiadnu funkciu, ale pri tlačení nových aktualizácií bude mať beta verzia pre vás viac ako dosť obsahu. Pracujeme tiež na obsahu blogu a na našich webových stránkach. Vyskúšajte to, keď dostanete šancu!

V apríli uvedieme na trh našu obmedzenú verziu beta s inovatívnym systémom pozvania. Konkrétnosti vám oznámime tesne pred uvedením na trh, ale vytvorili sme rôzne spôsoby, ako môžu ľudia zachytávať pozvánky. (Tip: jedným z nich je registrácia na webovej stránke)

Pracujeme na tom, aby sme túto aplikáciu dostali v apríli čo najťažšie, chlapci! Chceli by sme povzbudiť našich sledovateľov, aby skontrolovali našu stránku každú chvíľu, či neobsahujú najnovšie aktualizácie. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o našom pokroku!

Zostaňte naladení na môj ďalší príspevok - The Origin Story!