Hej vsi, Harry je tukaj pri Zonderju! Sem eden od ustanoviteljev tega potovalnega podviga in rad bi z vami delil, kaj vse pomeni Zonder in dnevnik Raziskovalca.

Za tiste, ki ne veste, kaj ustvarjamo, je to aplikacija za pametne telefone, ki se ujema z vašo lokacijo in koordinatami različnih zanimivosti, da vam dokumentira vaše obiske in točke in stopnje podelitve. Na voljo bomo tudi številne različne igralske in družabne funkcije, vključno z dosežki, ki zaslužijo značko, in možnost, da mesta, ki jih obiščete, delite s prijatelji.

Zonder je izkušnja sodobnih raziskovalcev ljudi, ki radi raziskujejo. V našem kontekstu "raziskovanje" pomeni iskanje novih izkušenj in odhod v kraje, ki jih še nikoli niste obiskali. To nima nobene zveze s tem, kamor gredo drugi ljudje; raziskovanje je vse v tem, da stvari izkusiš zase.

Pri zaposlovanju moje ekipe Zonder je bilo eno merilo kandidatova potna zanimanja in želje. Želimo, da naše edinstveno potovalno izkušnjo naredijo popotniki, ki so navdušeni nad našim poslanstvom. Z veseljem lahko povem, da smo zbrali neverjetno skupino ljudi iz različnih okolij in izkušenj, s skupno ljubeznijo do izstopa in gledanja sveta. Osebno obožujem potovanja, tako solo kot s prijatelji. Zato sem začel Zonderja.

Praški grad, Praga, CZ - oktober 2016

Z raziskovalčevim dnevnikom načrtujemo odličen vpogled v ne samo naš razvojni proces, ampak tudi izkušnje naše ekipe. Pripravite se na uravnoteženo bralno prehrano, sestavljeno iz naslednjih vrst člankov (in še veliko več):

  1. Začetno življenje in izkušnje
  2. Prihodnje značilnosti v razvoju
  3. Nove posodobitve
  4. Potovanja in osebna doživetja

Prispevali bomo ne samo jaz in Adam, temveč tudi drugi člani naše ekipe v disciplinah od programiranja do umetnosti do prodaje. Z našimi člani se boste začeli bolj seznanjati, ko spremljate naš blog in vpogled.

Trenutni zaslon za prijavo - 15. marec 2018

Da vam predstavimo prvo razvojno posodobitev: Še vedno smo v fazi alfa Zonderja. Glavni razvoj aplikacij traja že približno 4 mesece in nekaj zaslonov je začelo izgledati dobro. Zonder testiramo v naši skupini in iščemo izboljšave v estetiki, uporabnosti in lastnostih. Zaenkrat še nimamo vseh funkcij, vendar bo beta imela več kot dovolj vsebine za vas, ko bomo potiskali nove posodobitve. Sodelujemo tudi z vsebino spletnega dnevnika in naše spletne strani. Preverite, ko boste dobili priložnost!

Aprila bomo predstavili našo omejeno različico beta z inovativnim sistemom povabil. O podrobnostih vas bomo seznanili že pred lansiranjem, vendar smo zgradili na več različnih načinov, s katerimi bodo ljudje prenašali povabila. (Namig: eden od njih je s prijavo na spletni strani)

Trudimo se, kolikor je mogoče, da aprilo to aplikacijo dobimo v odličnem stanju! Prav tako bi radi spodbudili svoje sledilce, da občasno pregledajo našo stran za vse najnovejše posodobitve. Sporočite nam, kaj menite o našem napredku!

Spremljajte mojo naslednjo objavo - The Origin Story!